Головна » 2011 » Грудень » 6 » Участь у спартакіаді «Рівні серед рівних» !
Участь у спартакіаді «Рівні серед рівних» !

Спартакіада «Рівні серед рівних» проводяться відповідно до програми «Кроки у майбутнє» МГОІ «Світоч» за сприяння департаменту освіти та гуманітарної політики.

Пріоритетним завданням спартакіади є сприяння розвитку фізичної культури школярів, незалежно від стану здоров’я дитини, формування навичок спілкування з дітьми з особливими потребами, толерантного ставлення один до одного, вміння діяти колективно.Відпрацювання механізму співпраці недержавного об’єднання з органами місцевого самоврядування та громадськості у вирішенні нагальних проблем людей з особливими потребами.

Одночасно із спортивними змаганнями у приміщенні спортивного комплексу проходитиме творча виставка «Світ рівних можливостей»

Номінації виставки:

-        малюнок-плакат «Кожен день із спортом – новий крок у майбутнє»;

-        прикладне мистецтво «Джерело натхнення»;

-        фотороботи;

-        композиції квітів та природного матеріалу «Осінні барви».

Місце і дати проведення:     9 грудня 2011 року з 9.00 до 15.00 Спортивний комплекс Академії пожежної безпеки (м. Черкаси, вул. Онопрієнка 7)

Переглядів: 198 | Додав: Мельник