Головна » 2012 » Вересень » 27 » У школі відкрито гурток "Клуб юних пожежних"
У школі відкрито гурток "Клуб юних пожежних"
            Щорічно на території країни відбуваться величезна кількість пожеж від дитячих пустощів з вогнем, невмілого, необережного поводження з ним.Найстрашніше при пожежі - це загибель дітей.Це свідчить про те, що дітям мало приділяється часу для формування у них почуття небезпеки вогню, прищеплення навичок обережного поводження з ним,вивчення правил пожежної безпеки, правильним діям у разі виникнення вогняної біди.
               Досвід показує.що до питання про прищеплювання елементарних навичок поводження з вогнем треба підходити планомірно, систематично і з самого раннього дитинства. Потрібні міцні протипожежні знання. уміння грамотно діяти при виникненні надзвичайної ситуації та навички поводження з горючими вогненебезпечними предметами. У цьому випадку свою значну роль у формуванні навичок може зіграти школа. Для цього і створено у школі гурток "Клуб юних пожежних". Керівник гуртка Смірнова Ірина Володимирівна.
         Сьогодні члени гуртка і учні 2-В класу були на екскурсії В Академії пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля. Познайомились з працівниками академії, курсантами, роботою пожежників. Їм була представлена пожежна техніка і пожежно-технічне обладнання та спорядження. Всі залишились задоволені і в надії на співпрацю...
Переглядів: 522 | Додав: irynasmirnova