Головна » 2011 » Грудень » 5 » У Черкасах створять нову «Смачну новорічну країну» і продадуть на благодійному радіо-аукціоні
«Подаруй дитині додатковий день життя» – під таким гаслом стартує у Черкасах проект «Смачна новорічна країна», вилучені кошти з якого віддадуть онкохворим дітям. 18 грудня в черкаському драматичному театрі імені Тараса Шевченка відкриється композиція із солодких казкових героїв, ялиночок і будинків. Над масштабним проектом, який триватиме у декілька етапів, організатори працюватимуть кілька тижнів. Захід відбудеться за підтримки дружини міського голови Анжели Одарич.

З 1 грудня в школах міста розпочнуться тематичні уроки, на яких вчителі навчатимуть учнів робити композиції із солодких інгредієнтів. Результатом проведених уроків стануть проекти площею 0,5х0,5 м.кв., які сформують в об’єднану композицію із численних пазлів на подіумі площею 20 м. кв. Нині триває підготовка макету дизайну «країни».
Переглядів: 220 | Додав: Мельник