Головна » 2012 » Лютий » 13 » Шкільній бібліотеці подарували книгу
Шкільній бібліотеці подарували книгу
Книжку «Черкаські місторії» краєзнавця і журналіста Бориса Юхна подарували черкаським школам та бібліотекам. Цікаве історичне видання вийшло друком нещодавно за сприяння голови громадської організації «Рідне місто Черкаси», депутата Черкаської міської ради Сергія Отрешка. Днями її презентували освітянам.
Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ірина Топчій зазначає, що книга Бориса Юхна обов’язково стане в пригоді черкаським учням.
– Ми радилися з нашими методистами та вчителями історії. Вони наголосили, що «Черкаські місторії» є чималим джерелом з вивчення предмету «Наш край». Саме з нього школярі дізнаються багато інформації про рідне місто. Окрім того учні, які прочитають книгу, більш патріотичніше будуть налаштовані до Черкас, – наголошує Ірина Вікторівна.
Переглядів: 258 | Додав: Мельник