Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » 2012 » Лютий » 6 » Щодо реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні
18:31
Щодо реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні
http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/27306/

Щодо реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

Лист МОНмолодьспорт №1/9-81 від 06.02.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/9-81 від 06 лютого 2012 року

Керівникам вищих навчальних закладів
І-ІІ рівнів акредитації

Щодо реєстрації осіб для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. №1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" та згідно з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 03.11.2011 р. №1254, з 1 січня до 20 лютого 2012 р. триває реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень в 2012 році для вступу до вищих навчальних закладів України для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти окремими вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації не видаються або видаються із затримкою студентам, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2012 році, копії атестатів про повну загальну середню освіту та відповідні довідки.

У зв’язку з цим Міністерство повідомляє, що відповідно до пункту 1.3 Положення про державну підсумкову атестацію студентів з предметів загальноосвітньої підготовки у вищих навчальних закладах I-II рівнів акредитації, які здійснюють підготовку кадрів на основі базової загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 07.07.2010 р. №675, атестати про повну загальну середню освіту замовляються і одержуються вищим навчальним закладом після закінчення студентом другого курсу (після повного опрацювання програми загальноосвітньої підготовки) і зберігаються в особовій справі студента до закінчення ним навчання.

Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації при прийнятті рішення про участь у зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень в 2012 році одержує за місцем навчання копію атестата про повну загальну середню освіту або довідку про здобуття повної загальної середньої освіти в 2012 році за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти, і разом з іншими необхідними для реєстрації документами та матеріалами надсилає не пізніше 20 лютого на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

При цьому в довідці навчального закладу в графі "Очікувана дата отримання атестата про повну загальну середню освіту" потрібно зазначати "червень 2012 р.".

Наголошуємо, що відмова керівників навчальних закладів у видачі студентам відповідних документів унеможливить їх реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2012 році, що може трактуватися як порушення прав громадян України на здобуття освіти.

Додатково повідомляємо, що згідно з пунктом 17.2 Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 12.10.2011 р. № 1179, при вступі вступника для одночасного навчання за двома освітньо-професійними програмами за напрямами або спеціальностями (в одному або різних вищих навчальних закладах за різними формами навчання) оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у вищому навчальному закладі за місцем навчання за державним замовленням протягом усього строку навчання.

При цьому за місцем навчання за кошти фізичних, юридичних осіб зберігаються завірені копії документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень державного зразка та додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зазначені копії документів зберігаються разом з оригіналом довідки вищого навчального закладу, у якому зберігаються оригінали документів. Довідка видається на вимогу студента вищим навчальним закладом, у якому зберігаються оригінали зазначених документів.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

За матеріалам: Освіта.ua
Дата публікації: 06.02.2012

Переглядів: 308 | Додав: school30ck
Всього коментарів: 0
avatar