Головна » 2011 » Грудень » 20 » Про попередження дитячого травматизму та пожеж під час проведення новорічних свят та зимових канікул

Черкаська загальноосвітня школа  I-III ступенів № 30

Черкаської міської ради Черкаської області

14.12.2011 р. № 321

Про попередження дитячого

травматизму та пожеж під час

проведення новорічних свят та

зимових канікул

На виконання наказу департаменту освіти та гуманітарної політики від 09.12.2011 № 842, з метою попередження дитячого травматизму та пожеж під час проведення новорічних свят та зимових канікул

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з ВР Мозговій С.В., заступнику директора школи з АГР Тищенко М.П.:

1.1. При проведенні новорічних свят та новорічних ялинок дотримуватися правил пожежної безпеки (додаються).

1.2. Вжити заходів щодо профілактики дитячого травматизму в період організації та проведення новорічних свят, новорічних ялинок та в канікулярний період.

1.3. Провести інструктажі з охорони праці та питань безпеки життєдіяльності з учнями, педагогічними працівниками, технічним та обслуговуючим персоналом школи з відповідним записом в журналі інструктажів та в класних журналах.

1.4. Класним керівникам до 23.12.2011 року провести батьківські збори, на яких звернути увагу на запобігання травмування дітей під час зимових канікул, на правила поведінки на льоду та на шляхах.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора школи з ВР Мозгову С.В.

Директор школи                                           М.В.Базилевський

З наказом ознайомлені: С.В.Мозгова