Головна » 2012 » Лютий » 12 » Навчальний семінар для педагогів міста
Навчальний семінар для педагогів міста
Школярі відпочивали на вимушених канікулах, а директори шкіл та учителі вчилися – готувались до викладання нового елективного курсу для старшокласників «Основи критичного мислення». Критичне мислення виступає як фундамент сучасної освітньої системи. І вже сьогодні завдання оволодіння стратегіями і навичками критичного мислення визнано першочерговим у багатьох країнах світу. Перехід учителів та учнів до формування критичного мислення можливе як через конкретний предметний зміст, так і міжпредметним шляхом. Саме на реалізацію цих завдань спрямований курс за вибором «Основи критичного мислення» для профільних 10-11-их класів навчальних закладів гуманітарного напрямку.

МОН молоді і спорту України рекомендовано до використання навчально-методичний комплекс, що складається з навчальної програми, підручника для школярів та методичного посібника для учителів. Слухачі семінару придбали підручники, диски та одержали сертифікати про якісне навчання.
У семінарі взяли участь та зразково навчались представники департаменту освіти і гуманітарної політики та міського методичного кабінету.

Семінар проведено у департаменту освіти та гуманітарної політики та у СШ №3 за ініціативи Тетяни Скорик, голови асоціації директорів шкіл Черкас. Тренером на семінарі був виконавчий директор, координатор освітніх проектів громадської благодійної організації «Учителі за демократію і партнерство» Ігор Михайлович Сущенко.

Переглядів: 321 | Додав: Мельник