Головна » 2012 » Вересень » 9 » Малі Олімпійські ігри
Малі Олімпійські ігри
          У спортивному заході взяли участь:гості-методист міського методичного кабінету Прокопенко Степан Самійлович; представники баскетбольного клубу "Черкаські Мавпи", гравці сезону 2012-2013 року-Яковлев Денис та Свонсон Данте; телеканал "Вікка"; учнівський та педагогічний колективи школи, а також юні спортсмени, які своїми здобутками завоювали високі нагороди у різних видах спорту.
             Відкриття Малих Олімпійських ігор розпочалося внесенням Олімпійського прапору (учнями 5-А класу ) та Олімпійського вогню, який було доручено пронести учениці 11-Б класу майстру-спорту з кульової стрільби, призерці Чемпіонату України в командному первенстві Ходаревій Олені.
         Перед учасниками виступили юні спортсмени,учні нашої школи і продемонстрували кращі спортивні досягнення. Це-Марина Щербак,учениця 10-А класу,кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики;члени збірної команди України зі спортивної гімнастики 2-го та 3-го розрядів, представники федерації Кіокушин-карате зі своїм тренером. Представники БК "Черкаські Мавпи" спільно з обласним благодійним фондом проводили  акцію з облаштування баскетбольних майданчиків. І на спортивному майданчику школи влітку були встановлені баскетбольні щити.А сьогодні Денис Яковлев та Свонсон Данте,користуючись нагодою, провели майстер-клас для шкільної команди юнаків.Після цього гості подарували учням баскетбольний м’яч.
          Завершилася урочиста лінійка клятвою юного Олімпійця. Але  тільки лінійка, а спортивний тиждень змагань ще триватиме.....Так як спорт- це справді безмежний особливий світ...
Переглядів: 354 | Додав: irynasmirnova