Головна » 2015 » Березень » 19 » Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз
Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз

Щорічно Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 24 березня на знак того, що цього дня у 1882 році німецький мікробіолог д-р Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Сьогодні учні 7-8х класів «погортали»  сторінки журналу «Здоров’я», випуск якого був присвячений профілактиці захворювання на туберкульоз, хворобу, яка з 1995 року визнана епідемією в Україні, але за  даними соціологічних опитувань, лише 28% українців знають, що в країні лютує епідемія.

«Здоров’я – це не все, але все без здоров’я – ніщо» – гасло, під яким пройшов захід, під час якого учні 8-Б та 8-В класу намагалися донести присутнім жахливу статистику захворюваності.

Переглядів: 247 | Додав: Ganya