Головна » 2011 » Грудень » 5 » До відкриття головної ялинки міста долучилися учні нашої школи!
До відкриття головної ялинки міста долучилися учні нашої школи!

Головне дерево новорічно-різдвяних свят 3 грудня відкрили у Черкасах на площі перед драматичним театром. Черкаси вже вкотре стають першим містом в Україні, де засяяла ялинка.
Новорічну 17-метрову красуню створили із близько двохсот дерев, прикріпивши їх на металевому стовбурі. Цього року на прикрашання ялинки особливо не витрачалися. Адже, як зазначили організатори свята, куплене кілька років тому обладнання лише частково відремонтували. На ялинці почепили 40 світлових 18-метрових гірлянд і 25 великих сніжинок. Окрім традиційних Діда Мороза та Снігуроньки, сюрпризом для черкасців став неперевершений танець-політ Дракона – символу нового року, який продемонстрували вихованці міського багатопрофільного молодіжного центру.  На площі за облрадою теж відкрили ялинку, яку наряджали учні черкаських шкіл іграшками власного виробництва. Серед багатьох школярів і  вихованці 30-ї ... Діти, захопившись, прикрасили й «живі» ялинки, що ростуть у сквері. Тут же вихованці та працівники садочків і шкіл міста провели святковий ярмарок різних поробок. На ярмарку-розпродажу активними покупцями були депутати Черкаської міської ради.

Переглядів: 263 | Додав: Мельник