Головна » 2011 » Грудень » 5 » До уваги учнів 11-х класів
До уваги учнів 11-х класів
З метою підготовки до ЗНО з української мови Черкаський національний університет проводить для майбутніх випускників пробне on-line тестування. Учні школи можуть виконати 3 тести з цього предмета. Тести складено за матеріалами ЗНО минулих років. Вони будуть доступні  у мережі Internet з 5 по 7 грудня (включно) та з 10 по 12 грудня. Переглянути виконані тести можна буде 9 грудня (з 15.00 год.) та починаючи з 13 грудня. На виконання кожного тесту відведено 90 хвилин. Коди доступу до тестів відсутні. Тести можна  виконати  вдома або у школі. Кількість спроб для кожного тесту 10. Ці тести будуть доступні для виконання також на зимових канікулах. Надалі планується подібне тестування і з інших предметів.
Переглядів: 208 | Додав: Мельник