Головна » 2012 » Лютий » 15 » День вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.
День вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

Шановні воїни-інтернаціоналісти,
учасники бойових дій!

Ви пройшли горнило війн на території інших держав, гідно виконавши свій військовий обов’язок. «Гарячі точки» стали для вас не тільки місцем проходження нелегкої служби, але й перевіркою на мужність і відвагу, бойове братство. Ми схиляємо голови перед пам’яттю ваших однополчан, які не повернулися до рідної домівки, залишивши в горі батьків,  вдовами – молодих дружин, сиротами – дітей.
Переконані, що життєвий досвід воїнів-інтернаціоналістів, їхні моральні якості, активна громадянська позиція й надалі слугуватимуть зміцненню стабільності,  взаєморозуміння та злагоди у нашому краї та Україні.

У бойових діях на території Афганістану взяли участь понад 160 тисяч українців. На сьогодні в Україні проживає близько 150 тисяч учасників бойових дій в Афганістані.

Ви, шановні друзі, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Щиро бажаємо, щоб ваше життя під мирним українським небом було наповнене щастям, здоров’ям і впевненістю у майбутньому, щоб біль війни ніколи не повернувся до вас і ваших дітей.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети.

В нашій школі проведені наступні заходи:

1.     Класні години до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «І біль священний ділимо навпіл».

(Класоводи, класні керівники)

2.     Усний журнал «Відлуння афганських гір».

вч. історії Зінькевич М.П., Корнієнко Г.Л.

3.     Огляд літератури. «Афганістан. Це не забувається».

бібліотекар Щербиніна П.М.

4.     Години спілкування «Крізь полум’я Гардеса й Кандагара».

Класні керівники 10-11 кл.

5.     Перегляд документального фільму «І пам’ять серця, і вічний смуток» - 8- 9 кл.

ЗДВР Виноградова С.М.

6.     Повідомлення «Хвилина пам’яті про афганську війну» - 1-4 кл.

Класоводи

7.     Бесіди «Їх долі обпалені війною».

Класні керівники 5-7 кл.

Переглядів: 664 | Додав: Мельник