Головна » 2016 » Квітень » 8 » День здоров’я у школі
День здоров’я у школі

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня в день створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я. За час, який минув від того історичного моменту, членами ВОЗ стали 194 держави світу.

Заходи Дня здоров’я проводяться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато означає здоров’я в їхньому житті. Здоров'я – це безцінний дар природи, воно дається на жаль, не на віки, його треба берегти.

Але здоров'я людини багато в чому залежить від неї самої від її способу життя, умов праці, харчування, її звичок та духовності.

Тож сьогодні день для учнів початкової школи розпочався гімнастикою, адже в здоровому тілі – здоровий дух.

А учні 5-11х класів зробили пробіжку, бо всім відомо: треба бути сильними, витривалими, щоб долати перешкоди на своєму шляху, а це означає бути здоровими.

Переглядів: 205 | Додав: Ganya