Головна » 2011 » Грудень » 19 » Благодійний проект «Смачна новорічна країна»
Благодійний проект «Смачна новорічна країна»

Такої казки Черкаси ще не бачили. Солодкі шедеври з тіста та крему нагадали всім, що новорічні дива починаються. Святий Миколай запросив містян на виставку. Ті ринули з нетерпінням – солодка країна просто манила красою та дивовижністю.

Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «Вироби різні, кожен просто вражає. Стільки душі, стільки серця вклали в роботи. Люди об’єдналися, щоб разом допомогти дітям».

Кожен садочок і школа виготовляли свою композицію. Казкові будиночки, величні церкви та новорічні персонажі. Разом вони утворили казку, наповнену солодким ароматом. Цього наша школа презентувала великого Діда Мороза, над яким працювали  чимало вчителів 30 школи та батьки-ентузіасти.

Цього року родина міського голови теж спекла свій будиночок.
Анжела Одарич, ініціатор акції:
«Ми зробили баварський будиночок, виготовляли добу. Мама спекла коржі, бо в мене немає духовки, та й не було часу. А ми з дочкою разом прикрасили цей будиночок».
У день Святого Миколая всі будиночки продаватимуть на аукціоні. Гроші передадуть на лікування онкохворих дітей.

За інформацією vikka.ck.ua

Переглядів: 284 | Додав: Мельник