Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » 2016 » Травень » 30

Закінчена казка. Останні слова,
Вручили вже всім атестати.
Це перші життєві дорослі права –
Спішили ж бо всі виростати.

 

Палають в небі зірочки ліхтарями людської долі, а людина несе у собі світло тієї зірки, під котрою вона народилася. У яскравій та неповторній галактиці нашої школи найяскравішими зірками сяють для нас випускники. Сьогодні у нас  не одна зірка, а цілий зорепад, бо їх 29 – гарячих, енергійних, молодих, веселих. 

Минає дитинство... І залишаються від нього тільки звуки, які наближають до класу кроки вчительки, скрип крейди, шум дітвори і аромат квітів… квітів учителям на прощання... Настає світанок, відкрилися двері школи, виходять щасливі випускники… і всі розійдуться по домівках. Назавжди...

Проводжаючи вас, рідна школа дає домашнє завдання на все життя. Пам’ятайте, що кожен із вас – людина. Через все життя пронесіть любов і повагу до своїх батьків. Знайте: там, де впаде сльоза матері, щастя не буде. Сонце сходить тільки там, де вперше ви його побачили.

В добру путь!

Просмотров: 341 | Дата: 30.05.2016 | Комментарии (0)

Святково, буденно, незвичайно

                            Лунає прискорений крок. 

                            І срібно, і дзвінко, заклично

                            Лунає останній дзвінок…

 

Свято останнього дзвоника – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке не заміниться нічим. Цей останній дзвоник ніби підводить підсумки нових досягнень, а дітей з відмінними успіхами в нашій школі чимало.

Саме у травні, коли розквітають найяскравіші квіти і розливається пташиний спів, останній дзвоник кличе одинадцятикласників у далеку незвідану путь.

Тож 27 травня  школа в сяйві квітів і святкового вбрання  ніби притихла, щоб попрощатися з випускниками, провести їх у далеку таємничу дорогу, яка називається дорослим життям.

Дорогі учні! Хай щастить всім вам! Бажаємо кожному з вас приємних літніх канікул, незабутнього літнього відпочинку! До нових зустрічей у наступному навчальному році!

 

Просмотров: 294 | Дата: 30.05.2016 | Комментарии (0)

Вони веселі, дружні, пустотливі, трішечки галасливі… Але ті, хто успішно засвоїли всі науки початкової школи.

670 днів разом з ранковим сонцем четверокласники переступали поріг рідного класу. Близько 3 тисячі 200 дзвінків почули вони за 4 роки. А чули їх по-різному… Тоді, коли з букетом квітів йшли на перший урок у перший клас… І тоді, коли він немов би обривав цікаво проведені 40 хвилин їхнього улюбленого уроку… І був довгожданий дзвінок на канікули.

А ось дзвінок, який вони почули  26 травня, був останнім у стінах рідної початкової школи.

 
 
 
Просмотров: 298 | Дата: 30.05.2016 | Комментарии (0)

25 травня відбувся звіт директора про роботу школи за 2015-2016 н.р. перед педагогічним колективом та громадськістю.

 

Просмотров: 300 | Дата: 30.05.2016 | Комментарии (0)

У Відкритій першості групи з художньої гімнастики комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 серед учасниць 2009 р.н. Артьомова Ліза, учениця 1-А класу нашої школи здобула ІІ місце. Вітаємо з перемогою!

 

Просмотров: 214 | Дата: 30.05.2016 | Комментарии (0)