Головна » 2016 » Травень » 23

Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюче диво – ялинка.
Від мами – і літери, й слово,
І зроблена разом обнова….
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.

18 травня актова зала зібрала всіх охочих і небайдужих, щоб поговорити про найближчу людину для кожного – маму і привітати зі Святом мами прекрасних рідних жінок.

Мати – захист і притулок для дитини, вона її опора і совість. Все, що є у нас найкращого, все від неї, від рідної неньки.

Мама… чи є світі слово більш прекрасне і ніжне? У матері добрі та лагідні руки, найвірніше серце – в ньому ніколи не згасає любов, воно ніколи не залишається байдужим.

На світі так багато  мам, і  в кожній  мамі  є  щось особливе. Але  є у  них  і  загальна  риса –  це неосяжна любов  до  своїх  дітей. Вона  читається  в їх  очах, вона  живе в  їх  серцях.

Мамо! Хай буде світлим кожен твій день. Кожна хвилина. Бо ти не тільки нас породила. Своєю безмежною любов’ю ти навчила нас бути відданими, працелюбними, добрими, милосердними. І не зникне благородство, людяність, поки на світі є матері.

Просмотров: 563 | Дата: 23.05.2016 | Комментарии (0)

17 травня у міському Палаці Молоді відбувся Відкритий кубок фестивалю ДЮП під назвою «Мова безпеки – мова майбутнього».

Учасниками заходу традиційно була команда нашої школи «101»,  а також ЗОШ № 24, № 25, СШ № 3, команди зі шкіл села Леськи та Ірклієва.

Команди у творчій, невимушеній, фестивальній атмосфері продемонстрували, що про безпеку можна розповісти оригінально, дотепно і з гумором.

Учні змагалися у трьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання» та "Влучний ствольщик", використовуючи різноманітні жанри – від дотепного гумору до театральних мініатюр.

Втім, лейтмотивом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, ніж працівники пожежно-рятувальної служби.

Усі учасники міського етапу були нагороджені солодкими подарунками, грамотами, призами від спонсорів та меценатів фестивалю.

Просмотров: 275 | Дата: 23.05.2016 | Комментарии (0)