Головна » 2016 » Квітень » 29

27 квітня учні 5-В класу разом із класним керівником Смірновою Іриною Володимирівною відвідали Художню національну галерею, де їм  провели . Діти із задоволенням переймали навички такого мистецтва. Після кропіткої роботи, кожен зміг похвалитися своїм результатом.

Писанка – це неповторне багатство. Це своєрідний оберіг кожної оселі. Його треба берегти, як безцінний скарб! Нам слід пишатися ним перед усім світом.

Просмотров: 178 | Дата: 29.04.2016 | Комментарии (0)

24 квітня учні 5х та 6-А класу відвідали «Кіровоградський Дендропарк». В народі його називають «Український Диснейленд». Отримали велику насолоду від чарівної долини тюльпанів. Насолодились прекрасним ароматів квітучих гіацинтів, гортензій, нарцисів, лілій та інших весняних квітів. Діти отримали незабутнє враження від катання на різних атракціонах, а також побували у Зоомістечку, де живуть павичі, рідкісні фазани, голуби, черепахи, свинки, кролики та інші тварини.

Просмотров: 188 | Дата: 29.04.2016 | Комментарии (0)

Полин-трава... Стародавнє містечко пригорнулося серед лісів і ланів до світловодої Прип'яті. Чорнобиль... Мертва  зона... Сьогодні  такі  слова  гірким  болем  відлунюють  у наших серцях. Заростають  деревами,  кущами,  травою  опромінені  села.  Вони  порожні,  мертві.

Чорного ранку 26 квітня 1986 року о  1й  годині  23й  хвилині  40  секунд,  коли  всі  безтурботно  спали,  над  четвертим реактором  Чорнобильської  АЕС  нічну  темряву розірвало  полум'я. Мирна,  щаслива  весна перестала існувати для українського народу.

Учнівський та педагогічний колектив вшанував пам’ять тих, кого торкнулася чорним крилом  ця страшна біда.

Нехай же лихо наше проминає і в світі не повториться повік...

Просмотров: 152 | Дата: 29.04.2016 | Комментарии (0)

23 квітня у приміщенні спортивного комплексу «Будівельник» відбувся відкритий класифікаційний Кубок Черкаської області «Весняна феєрія». Серед учасників були учні нашої школи 1-А та 1-В класів, які зайняли почесні призові місця. Керівник – учитель хореографії Діхтяр Андрій Леонідович.

Просмотров: 114 | Дата: 29.04.2016 | Комментарии (0)