Головна » 2016 » Квітень » 24

21 квітня для учнів 5-6х класів шкільний лікар Дурбало Сергій Валентинович та Смірнова Ірина Володимирівна, класний керівник 5-В класу, провели практичне заняття з надання першої долікарської допомоги.

Асистентами були учениці 11-А класу Скорик Аліна і Ткаченко Альона.

Просмотров: 198 | Дата: 24.04.2016 | Комментарии (0)

Не дивлячись на те, що всі люди знають про потенційні небезпеки і всіляко намагаються їх уникнути – нещасні випадки все ж таки трапляються. Причиною може бути власна неуважність, втома, переоцінка власних сил, недостатня підготовка. Також інциденти можуть трапитись внаслідок факторів, які знаходяться поза межами контролю постраждалого (природні катаклізми чи техногенні аварії).

Коли трапляється нещасний випадок, час не на вашому боці. Постраждалому треба якнайшвидше надати ефективну допомогу, від якої часто залежить не тільки  тривалість та важкість процесу відновлення його здоров’я, а можливо, навіть і життя людини. Тому, щоб діяти ефективно в таких ситуаціях, необхідно знати головні принципи ПМД.

Тому 20 квітня учні 7-10х класів вчилися надавати першу домедичну допомогу потерпілим.  Розповідав про принципи надання такої допомоги Іван Олексійович Курненков, начальник пункту охорони здоров’я аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС України у Черкаській області.

Просмотров: 174 | Дата: 24.04.2016 | Комментарии (0)

19 квітня до школи була запрошена інженер з охорони праці Гончарова Ірина Олексіївна (Черкаський міський РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго»). Вона  розкрила для учнів 1-6х класів багато цікавих фактів: розповіла про користь електричної енергії, небезпеку ураження електричним струмом, ознайомила з правилами безпеки, які обов'язково будуть корисними у житті.

Адже питання електробезпеки важливе та актуальне для кожного споживача електричної енергії. А знання та дотримання правил є запорукою безпечного користування електричною енергією.

Просмотров: 179 | Дата: 24.04.2016 | Комментарии (0)

Фестиваль «Школа має талант» триває. Свої цікаві, оригінальні та неповторні уміння демонстрували учні 5-6х та 7-8х класів.

Просмотров: 169 | Дата: 24.04.2016 | Комментарии (0)