Головна » 2016 » Квітень » 08

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня в день створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я. За час, який минув від того історичного моменту, членами ВОЗ стали 194 держави світу.

Заходи Дня здоров’я проводяться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато означає здоров’я в їхньому житті. Здоров'я – це безцінний дар природи, воно дається на жаль, не на віки, його треба берегти.

Але здоров'я людини багато в чому залежить від неї самої від її способу життя, умов праці, харчування, її звичок та духовності.

Тож сьогодні день для учнів початкової школи розпочався гімнастикою, адже в здоровому тілі – здоровий дух.

А учні 5-11х класів зробили пробіжку, бо всім відомо: треба бути сильними, витривалими, щоб долати перешкоди на своєму шляху, а це означає бути здоровими.

Просмотров: 204 | Дата: 08.04.2016 | Комментарии (0)

Канал  «Школа-ТВ» продовжує «трансляцію» фестивалю «Школа має талант». Журі вражали учні 3-4х класів.

Просмотров: 176 | Дата: 08.04.2016 | Комментарии (0)

Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми проводив обласний етап конкурсу «Хліб очима дітей».

У цьому конкурсі взяли участь учні 1-В (класний керівник Рябенко Р.І.),
1-Б (класний керівник Колісник Т.М.), 1-Г (класний керівник Валебна В.С.) та 2-А класів (класний керівник Башманова С.Г.), представивши дуже гарні та цікаві творчі роботи.

Просмотров: 251 | Дата: 08.04.2016 | Комментарии (0)

5 квітня в приміщенні обласного Будинку вчителя відбувся обласний фестиваль творчості «Талант плюс Талант» серед молодих учителів та учнів освітніх закладів, на якому наша талановита танцювальна пара вчитель хореографії Діхтяр Андрій Леонідович та учениця 10-Б класу Захарченко Катерина здобули ІІ місце.

З чим їх щиро вітаємо!

Просмотров: 199 | Дата: 08.04.2016 | Комментарии (0)

2 квітня у м. Черкаси відбувся Черкаський обласний відбірко вий конкурс XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута – 2017».

Конкурс є четвертим серед 25-ти конкурсів, що пройдуть з березня по листопад 2016 року в усіх 24 областях України та м. Київ, відповідно до плану роботи Міністерства культури України.

Конкурс проходив у актовому залі Черкаського державного технологічного університету. В ньому взяло участь 45 солістів та гуртів з районів та міст Черкаської області.

Був там і наш Гордієнко Олександр, учень 4-Г класу.

Просмотров: 173 | Дата: 08.04.2016 | Комментарии (0)