Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » 2016 » Квітень » 07

30 березня Черкаський міський методичний кабінет уперше в нашому місті проводив інноваційний захід – (не)конференцію міні-EdCamp Cherkasy. 

Тематика (не)конференції: Якою повинна бути сучасна освіта. ІКТ в освіті, нові педагогічні технології, освіта і освіченість, духовність сучасної людини.

Мета: об’єднати небайдужих до освіти людей, поділитися досвідом та спільними зусиллями вчителів, батьків, учнів, громадськості побудувати сучасну якісну освіту.

Міні-EdCamp Черкаси проходив  на базі Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка. Понад 200 учасниць та учасників з Черкас та Черкаської, Вінницької, Кіровоградської областей завітали до нашого міста, щоб взяти участь у міні-EdCamp Черкаси, серед них були 14 експертів та експерток з Києва, Харкова, Одеси, Острогу, Черкас та м. Тального.

Учасниками даного заходу стали і наші вчителі: Боєва Інна Григорівна, Арапова Олена Володимирівна, Лавриненко Людмила Олександрівна, Удовиченко Анна Валеріївна та Гуйван Людмила Вікторівна.

За словами позаштатного радника голови Одеської ОДА з питань  освіти і науки, співзасновника та координатора ГО «Вільна освіта» Станіслава Дрогаєва, люди які беруть участь в такому заході, перш за все, повернуться додому з великим багажем натхнення, яке надасть можливість привнести в наші школи нові ідеї та змінити освітні процеси.

Просмотров: 279 | Дата: 07.04.2016 | Комментарии (0)