Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » 2016 » Січень » 04

Щиросердечно вітаємо Вас з Новим роком Мавпи! Бажаємо, щоб 2016 рік став багатшим на щедрі здобутки, додав щастя, добра та достатку в кожну домівку. 
В багатьох країнах прийнято позбуватися від усього старого й непотрібного перед зустріччю Нового року. Тож давайте і ми викинемо образи і засмучення, брехню і ненависть, заздрість і корисливість, все, за що так соромно… Але все найкраще, що можна згадати й уявити, давайте дарувати один одному з усмішками не тільки в новорічну ніч, а весь рік! Нехай це стане нашою доброю традицією! 

 

 

 

Дай Боже Вам любові та тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наша школа процвітає.
З чудовим святом! Радості та мрій!
Ми щиро й сердечно Всіх вітаємо!

Просмотров: 406 | Дата: 04.01.2016 | Комментарии (0)

30 грудня відбулася педагогічна рада-практикум з елементами тренінгу професійної майстерності з теми "Професійно значущі якості особистості педагога".

 
 
 
Просмотров: 335 | Дата: 04.01.2016 | Комментарии (0)

Хай днів різдвяно-новорічних

Не змарновано буде й секунди!

І щастя вогні, розпалені в січні,

Хай горять до наступного грудня!

На вулиці не йде сніг, не тріщить мороз, але все одно  у тридцятій школі, вже традиційно, відбувся новорічний КВК для старшокласників. Свою спритність, винахідливість та креативність демонстрували команда 11-А класу «Лапушки» та збірна команда 10х класів «МГП (молоді, гарячі, перспективні)» разом з учителями. І хоча на свято завітали непрохані гості з глухого лісу Відьма, Кощій, Лісовик та Кіт, яким дуже хотілося весело провести передноворічний час та попсувати комусь настрій, КВК все ж таки відбувся.  

У новорічний вечір трапляються чудеса. Так і на нашому святі сталося диво завдяки нашим конкурсантам, а в залі було весело, цікаво та затишно.  Обидві команди представили себе дуже достойно, показавши високий рівень підготовки та жагу до перемоги, тому перемогла дружба.

Просмотров: 407 | Дата: 04.01.2016 | Комментарии (0)