Головна » 2015 » Березень » 19

Щорічно Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 24 березня на знак того, що цього дня у 1882 році німецький мікробіолог д-р Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Учні 7-8х класів «погортали»  сторінки журналу «Здоров’я», випуск якого був присвячений профілактиці захворювання на туберкульоз, хворобу, яка з 1995 року визнана епідемією в Україні, але за  даними соціологічних опитувань, лише 28% українців знають, що в країні лютує епідемія.

«Здоров’я – це не все, але все без здоров’я – ніщо» – гасло, під яким пройшов захід, під час якого учні 8-Б та 8-В класу намагалися донести присутнім жахливу статистику захворюваності.

Просмотров: 246 | Дата: 19.03.2015

Учні школи приєдналися до проекту допомоги військовослужбовцям ІІІ роти 54-го окремого розвідувального батальйону та організували збір медичних препаратів. Найактивніший 9-Б клас нагороджено Подякою та безкоштовним походом до кінотеатру "Україна"

Просмотров: 290 | Дата: 19.03.2015 | Комментарии (0)