Головна » 2014 » Грудень » 01

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект "Червона стрічка" було офіційно започатковано на 45-й щорічній церемонії вручення нагород Tony Awards 2 червня 2000 року. Усім номінантам і учасникам було запропоновано надіти такі стрічки. Згідно з прес-релізом, який анонсує проект "Червона стрічка": "стрічка (перевернуте "V") стане символом нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Найбільша надія, пов'язана з цим проектом, - це те, що до 1 грудня, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, ці стрічки носитимуть в усьому світі".
     Не залишились осторонь цієї проблеми і учні нашої школи. На чолі із соціальним педагогом Мельник Ольгою Юріївною було проведено акцію "Подай руку допомоги», яка включала в себе розповсюдження червоних стрічок — символу надії на те, що хворобу буде зупинено, та протесту проти дискримінації людей, які живуть з ВІЛ. Також учасники акції отримали брошури із закликом зупинити недугу, оглянули стінгазети, які містять інформацію про здоровий спосіб життя та та проблеми боротьби в ВІЛ/СНІДом
      Ці та інші заходи, проведені з дітьми класними керівниками та психологічною службою школи дали змогу дізнатися учням більше про СНІд, спонукали до здорового способу життя та виховували почуття поваги до ВІЛ-інфікованих, солідарність з ними.

Просмотров: 264 | Дата: 01.12.2014 | Комментарии (0)