Головна » 2014 » Вересень » 12

Сьогодні до нас у школу завітали представники Державної служби надзвичайних ситуацій. Це був аварійно-рятувальний загін спеціального призначення, група піротехнічних робіт. Рятівники провели лекцію про види снарядів, дальність їхнього польоту та діаметр ураження ними, а також дали школярам цінні поради як вижити при обстрілах різного типу.

На лекції були присутні учні 7 - 8-х класів. Усі вони отримали можливість приміряти бронежелети та захисні шоломи.

Просмотров: 273 | Дата: 12.09.2014 | Комментарии (0)

Сьогодні для учнів 1-х класів був особливий день - посвята у першокласники. Зранку на шкільному подвір'ї лунала музика, школа була прикрашена повітряними кульками, а  маленьких школяриків зустрічали учні 11-х класів на чолі з Головою учнівського самоврядування Жежером Денисом. Кожному першачку активісти почепили жовто-блакитну стрічку. А потім на малят чекав ще один сюрприз - справжній концерт на їхню честь, на якому юні учні довели, що готові вчитися і досягати своїх перших злетів. Теплими словами дітвору привітав директор школи Базилевський Микола Васильович і вручив їм символічні "Путівки у шкільне життя".

Щиро вітаємо наших любих першачків, адже тепер вони стали повноправними членами дружної шкільної родини.

Просмотров: 294 | Дата: 12.09.2014 | Комментарии (0)