Головна » 2014 » Вересень » 11

Учнівський актив нашої школи долучився до відомої акції Ice Bucket Challenge. Це кампанія, сенс якої полягає в обливанні себе відром крижаної води.

Одинадцятикласники після уроків вишикувалися біля школи та дружно облили себе холодною водою. Далі цю естафету було передано учням із ЗОШ № 26 та ЗОШ № 28.

Просмотров: 295 | Дата: 11.09.2014 | Комментарии (0)

9 вересня відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття шкільних Малих Олімпійських ігор. На лінійці були присутні високоповажні гості:  випускник 30-ї школи, майстер спорту міжнародного класу з тріатлону Чалий Микола; методист міського методичного кабінету Прокопенко Степан Самійлович; представники спортивного клубу «Черкаські мавпи»; представники Черкаської дитячо-юнацької спортивної школи № 2; репортери телеканалу «Рось».

Свято пройшло успішно. Ведучі розповіли багато цікавого про історію Олімпійських ігор, а учні школи порадували всіх майстерністю своїх виступів.

Просмотров: 285 | Дата: 11.09.2014 | Комментарии (0)