Головна » 2014 » Вересень » 01

Сьогодні ми урочисто відзначаємо День знань. У нашій школі було проведено святкову лінійку, на яку завітав мер Черкас Одарич Сергій Олегович. Високоповажний гість привітав нас з початком нового навчального року, побажав успіхів у навчанні та мирного неба над Україною.

У цей чудовий, особливий день наше дружне родинне коло стало ширшим, бо шкільна сім’я прийняла у свої обійми 98 першокласників.

Право подати перший дзвінок  у 2014 - 2015 навчальному році було надано учню 11 - А класу Джумаєву Максиму  та учениці 1 - А класу Ващенко Ангеліні.

Шкільний кораблик 2014 – 2015 навчального року відчалив від берега і пустився в довгу подорож Країною Знань. Бажаємо всім тільки попутних вітрів та творчих злетів!

Просмотров: 345 | Дата: 01.09.2014 | Комментарии (0)