Головна » 2014 » Травень » 22

Весело та цікаво в перших класах пройшло свято "Прощавай, Букварику!" Дітки старанно розказували вірші, співли, танцювали, грали в інтелектуальні та рухливі ігри. Тепер уже наші мудрі першачки знають усі букви і готові перейти до 2-го класу.

Просмотров: 614 | Дата: 22.05.2014 | Комментарии (0)

21 травня учні 10 – А класу з класним керівником Смірновою Іриною Володимирівною відвідали Черкаський факультет Київського університету культури. Декан інституту Горбатова Надія  Олександрівна зустріла відвідувачів та провела екскурсію по закладу. Учні відвідали майстерню перукарського мистецтва, де студентки проводили майстер-клас, виконували дипломну роботу. Познайомились зі студентами дизайнерського факультету, готельного бізнесу та діловодства. Виступали викладачі закладу. Потім візитерів запросили до арткафе на каву, де наші учні за кавою заповнили анкети і написали свої враження.

Просмотров: 321 | Дата: 21.05.2014 | Комментарии (0)