Головна » 2014 » Травень » 08

8 травня у школі відбулася урочиста лінійка до Дня Перемоги "Уклін Вам, ветерани". Учитель музики Бистранівська Наталія Вікторівна підготувала прекрасні музичні номери. Учні так гарно й душевно співали пісні, що у глядачів на очах виступали сльози.

День Перемоги - це священне свято для нас усіх. Ми не маємо права забути тих, хто своїми мужніми грудьми прикрив землю від пострілів, ціною власного життя відстояв мир.

Просмотров: 408 | Дата: 08.05.2014 | Комментарии (0)

Члени учнівського самоврядування школи написали лист-звернення до всіх шановних ветеранів міста та безпосередньо до нашого підшефного ветерана Шастуна Івана Денисовича. З цим листом та солодкими подарунками учні 10 - А класу та педагог-організатор Ковтуненко Катерина Василівна завітали в гості до Івана Денисовича. Ветеран зустрів своїх відвідувачів радісно, зі сльозами на очах, розповів багато цікавого зі свого життя та пригостив чаєм.

Просмотров: 337 | Дата: 08.05.2014 | Комментарии (0)

Пройшов конкурс малюнків до Дня Перемоги "Поклонимось священним тим рокам". З найкращих дитячих робіт була оформлена виставка. Дякуємо всім учням, які взяли участь у конкурсі.

Просмотров: 276 | Дата: 08.05.2014 | Комментарии (0)

У школі відбувся конкурс бойових листків до Дня Перемоги. Найактивніше в ньому взяли участь учні 6 - А класу. Бойові листки діти роздали ветеранам мікрорайону, щоб вшанувати їхній безсмертний подвиг.

Просмотров: 315 | Дата: 08.05.2014 | Комментарии (0)