Головна » 2013 » Жовтень » 22
19 вересня Соснівською районною організацією Товариства Червоного Хреста спільно з Управлінням Департаменту освіти було проведено міжшкільну районну спартакіаду з надання невідкладної допомоги «Молодь за здоровий спосіб життя». Цей захід ставив за мету поширення знань про основні положення надання невідкладної допомоги, набуття навичок і досвіду рятування, а також сприяння вихованню в шкільної молоді громадянської відповідальності, милосердя та гуманістичних якостей.
Нашу школу представляла команда одинадцятикласників «Антитіла», до складу якої увійшли 4 учні: Воловодівська Ольга, Шевченко Анна, Бутенко Вадим та Бобровник Антон.
Учасники від нашої школи гарно проявили себе у конкурсі стінгазет, чудово впоралися із завданням «Аптечка» і підготували хорошу презентацію «Україна без туберкульозу».
«Антитіла» отримали подяку «За активну участь і пропагування здорового способу життя». Вітаємо!
Просмотров: 207 | Дата: 21.10.2013 | Комментарии (0)