Головна » 2013 » Жовтень » 17
До Дня українського козацтва у нашій школі відбувся брейн-ринг «Козацькі забави». Цей захід було проведено для того, щоб.учні не забували, що ми, українці, є нащадками славного козацького роду, у наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.
     У заході взяли участь команди 7 – А, 7 – Б та 7 – В класів. Брейн-ринг включав у себе 7 конкурсів. У першому конкурсі «Розминка» семикласників перевіряли за допомогою запитань. Учасники показали гарні знання з історії нашого народу.
       Другий конкурс мав назву «Козацький гопачок». Той, хто зміг найдовше протанцювати навприсядки, отримав від журі найвищий бал.
      Третій конкурс «Визволи побратима з полону» був найкумеднішим. Командам потрібно було уявити, що одного з їхніх побратимів забрали в полон турки. Щоб його визволити, конкурсанти мали зобразити мімікою та жестами запропоновані вирази. Найвеселішими пантомімами були «веселий пінгвін» та «розгніване поросятко».
       Наступним був конкурс «Знавці рідної мови». Необхідно було перекласти слова з російської мови на українську.
     П’ятий конкурс мав назву «Літературний». Учням потрібно було дібрати якомога більше епітетів до слова «козак», а також згадати прислів’я про козаків та їхні звичаї.
       У шостому конкурсі  команди змагалися, хто найкраще і найшвидше зробить з пластиліну козацьку люльку.
       В останньому конкурсі учні повинні були на швидкість намалювати козака.
      У процесі довгої і тривалої боротьби за перемогу ІІІ місце зайняла команда 7 – В класу, ІІ місце – команда 7 – Б класу, а почесне І місце судді присудили найздібнішій та найоригінальнішій у цьому конкурсі команді 7 – А класу.
       Брейн-ринг «Козацькі забави» розширив кругозір учнів, закріпив знання, отримані на уроках народознавства, літератури, історії, а також збагатив словниковий запас.
...
Просмотров: 512 | Дата: 17.10.2013 | Комментарии (0)