Головна » 2013 » Жовтень » 06

У прекрасну пору року приходить до нас красиве свято – День учителя. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові дорогим учителям. От і в нашій школі зібралися усі учні, щоб привітати сіячів розумного, доброго, вічного – найкращих у світі людей – учителів 30 школи.

Святковий концерт був дуже гарним, веселим, оригінальним. У ньому взяли участь учні школи, вчителі та професійні артисти. На святі були різні дива: школярі ставали вчителями, а вчителі школярами; тести писали не учні, а шановні педагоги. А скільки пісень було переспівано, танців перетанцьовано!!! Головне, що усім сподобалося, а усмішки протягом усього шоу були від вушка до вушка! Нашим любим учителям ми від чистого серця бажаємо купатися в усмішках, жартах, цілунках, і щедрої долі дзвінких подарунках!

!
Просмотров: 279 | Дата: 06.10.2013 | Комментарии (0)