Головна » 2013 » Травень » 25
        Сьогодні для  багатьох випускників загальноосвітніх навчальних закладів України святково і трохи сумно пролунав останній шкільний дзвоник. Одинадцять років усе йшло за строго визначеним режимом: навчальний рік – канікули, навчання – відпочинок… Поряд були мудрі вчителі, до яких можна звернутися за допомогою чи порадою у разі необхідності. А тепер за порогом рідної школи – самостійне життя, успіхи і невдачі, радість перемог і гіркота поразок, злети і падіння… Сьогодні  для наших випускників теж прозвучав останній дзвінок, теплі напутні слова директора школи Базилевського М.В.  почесних гостей, батьків. Останні настанови для них підготували і класні „мами" Марчук Л.В. та Корнієнко Г.Л. Удач і звершень Вам, дорогі випускники, на життєвому шляху. Завжди залишайтеся людьми і пам’ятайте про школу яка дала вам путівку в життя!!!
Просмотров: 524 | Дата: 25.05.2013 | Комментарии (0)