Головна » 2013 » Травень » 22
            21 травня у школі вперше відбулося свято під  назвою День Подяки. На ньому звітував перед батьківською громадою і вчителями директор нашої школи Базилевський Микола Васильович. Були вручені Грамоти батьківським комітетам які відзначилися упродовж навчального року у різних номінаціях. Адміністрація, педагогічний колектив школи висловлюють щиру подяку усім батькам учнів за розуміння проблем, які постійно виникають перед школою, і за безкорисливу, конкретну допомогу у зміцненні її матеріально - технічної бази, що сприяє покращенню умов для навчання і виховання підростаючого покоління.Участь сім'ї - це активна участь родин і опікунів у шкільному житті дитини. Сім'я повинна бути партнером вчителів та інших працівників школи.

Якщо у батьків є достатньо енергії і часу для добровільної допомоги школі або для роботи з батьківським комітетом, це є цінним внеском в роботу школи.

Просмотров: 486 | Дата: 22.05.2013 | Комментарии (0)