Головна » 2013 » Травень » 07

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті.

Все далі і далі відходить від нас та далека, жахлива війна, яка принесла стільки горя на українську землю, насіяла розпачу та біди, змінила історію народів. Заради пам’яті тих, хто пройшов горнило Другої світової,  тих, хто не вижив, і  тих, хто дожив до Перемоги, у нашій школі відбувся концерт, підготовлений силами заступника директора з ВР Мозгової С.В., учителя музики Бистранівської Н.В., педагога- організатора Коваленко К.В.та наших учнів.

Воловодівська Ольга (10-А)- пісня «Перемога»; Мельник Дмитро (7-Б) -пісня»Дороги»; Козленко Настя (7 – Б)- пісня «Ветеранам» ; тематичні композиції від учнів 7-Б та 8- А класів; Світлана Василівна Мозгова (заступник директора з ВР) -  пісня «Альошенька, синок»; учні 11 – Б класу Середенко О., Гвоздик В., Крамаренко А. – уривок із балади «Язик»., Білошиста Е. (5- А) – «Молитва»; Захарченко С.(1-Г) і всі артисти – пісня «9-травня».

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

Просмотров: 314 | Дата: 07.05.2013 | Комментарии (0)

У цей світлий весняний день ми вшановуємо пам’ять про  величний, безсмертний подвиг людей, які неймовірною ціною власних життів,  здобули перемогу над фашистською чумою.Ми віддаємо почесті та шану всім тим, хто на бойових та трудових фронтах боровся за Перемогу, хто намертво стояв перед страшним обличчям ворога за нашу землю. Тисячі черкащан взяли участь у параді на бульварі Шевченка. Також на парад  вийшли представники освіти: викладачі та студенти, вчителі та учні .Діти створили живий коридор для ветеранів. Всіх школярів, залучених до заходу, переодягли у радянську форму часів Другої світової війни.Учні та вчителі нашої школи прийняли активну участь у цьому дійстві.
   Багатьох ветеранів немає в живих… Як освітяни, ми зобов’язані нести відповідальність за увіковічення та збереження пам’яті про їхній великий подвиг. Молоде покоління не повинно забувати воїнів - визволителів і всіх тих, хто доклав зусиль до Великої Перемоги.
Просмотров: 334 | Дата: 07.05.2013 | Комментарии (0)