Головна » 2012 » Лютий » 15
Школа активно готується до  участі у грі «Соняшник» . З умовами реєстрації та проведення можна ознайомитися на сайті гри «Соняшник» http://gra-sonyashnyk.com.ua.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.07.2010р. № 764 «Деякі питання надання грі «Соняшник» та грі «Геліантус – природознавство для дорослих» статусу Всеукраїнських ігор», листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.04.2011р. № 1/9-275 «Про проведення щорічної Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» - 2011 та організацію гри «Соняшник» - 2012» у 2011-2012 навчальному році гра «Соняшник» відбудеться в один день, 1 березня, в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи (1-2 класи, 3-4 класи, 5-7 класи, 8-9 класи, 10-11 класи).
Просмотров: 714 | Дата: 15.02.2012 | Комментарии (0)

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині, у 23-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Просмотров: 664 | Дата: 15.02.2012 | Комментарии (0)

Черкаський зоопарк запрошує закоханих містян у гості. Від завтра і аж до 8 березня він перетворюється на справжнісіньку територію кохання.
Просмотров: 303 | Дата: 15.02.2012 | Комментарии (0)

Незважаючи на сильні морози у Черкасах не бояться виявляти свої почуття. Це городяни довели минулої неділі під час святкування фестивалю кохання «BigLoveFest»!
Просмотров: 278 | Дата: 15.02.2012 | Комментарии (0)

17 лютого з 18:00 до 19:30 у Черкаській обласній філармонії відбудеться концерт заслуженої артистки України Олени Мальцевої у супроводі камерного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка.

Прозвучать твори класичних композиторів у виконанні Олени Мальцевої, дуету у складі Олени Мальцевої (сопрано) та Анни Куриленко (ліричне сопрано).

Просмотров: 318 | Дата: 15.02.2012 | Комментарии (0)

Міністерством освіти змінено дату проведення державної підсумкової атестації з української мови для учнів 9-х класів. ДПА розпочнеться днем раніше

Міністерство освіти і науки повідомило регіональні управління освіти, Інститути післядипломної педагогічної освіти та загальноосвітні навчальні заклади про зміни у графіку проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з української мови.

Просмотров: 348 | Дата: 15.02.2012 | Комментарии (0)