Головна » 2011 » Грудень » 06

Спартакіада «Рівні серед рівних» проводяться відповідно до програми «Кроки у майбутнє» МГОІ «Світоч» за сприяння департаменту освіти та гуманітарної політики. Пріоритетним завданням спартакіади є сприяння розвитку фізичної культури школярів, незалежно від стану здоров’я дитини, формування навичок спілкування з дітьми з особливими потребами, толерантного ставлення один до одного, вміння діяти колективно.

Просмотров: 201 | Дата: 06.12.2011 | Комментарии (0)

З метою розвитку творчих, інтелектуальних здібностей школярів, популяризації інтелектуально-розважальних освітніх заходів  учні школи візьмуть участь у третьому міському інтелектуальному турнірі для школярів «Що? Де? Коли?».
Просмотров: 400 | Дата: 06.12.2011 | Комментарии (0)

Щирo вітаємo всіх військoвoслужбoвців з Днем Збрoйних Сил України та бажаємо Вам усім незламнoї вoлі в пoдoланні труднoщів військoвoгo буття, надійнoгo рoдиннoгo тилу, бoгатирськoгo здoрoв’я та звершення всіх ваших мрій і пoбажань.
Просмотров: 203 | Дата: 06.12.2011 | Комментарии (0)