Головна » 2011 » Грудень » 05
Повідомляємо, що Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» з 16 січня по 22 квітня 2012 року проводить VIII Міжнародну олімпіаду з основ наук (далі – Олімпіада).

Просмотров: 264 | Дата: 05.12.2011 | Комментарии (0)

Головне дерево новорічно-різдвяних свят 3 грудня відкрили у Черкасах на площі перед драматичним театром. Черкаси вже вкотре стають першим містом в Україні, де засяяла ялинка.
На площі за облрадою теж відкрили ялинку, яку наряджали учні черкаських шкіл іграшками власного виробництва. Серед багатьох школярів і  вихованці 30-ї ... Діти, захопившись, прикрасили й «живі» ялинки, що ростуть у сквері.
Просмотров: 269 | Дата: 05.12.2011 | Комментарии (0)

«Подаруй дитині додатковий день життя» – під таким гаслом стартує у Черкасах проект «Смачна новорічна країна», вилучені кошти з якого віддадуть онкохворим дітям. 18 грудня в черкаському драматичному театрі імені Тараса Шевченка відкриється композиція із солодких казкових героїв, ялиночок і будинків. Над масштабним проектом, який триватиме у декілька етапів, організатори працюватимуть кілька тижнів. Захід відбудеться за підтримки дружини міського голови Анжели Одарич.

Просмотров: 223 | Дата: 05.12.2011 | Комментарии (0)

З метою підготовки до ЗНО з української мови Черкаський національний університет проводить для майбутніх випускників пробне on-line тестування.
Просмотров: 211 | Дата: 05.12.2011 | Комментарии (0)

Згідно річного плану роботи школи  у напрямку правового виховання підростаючого покоління, з метою формування в учнів міцних правових знань, уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях  в школі з 5 по 9 грудня проходить тиждень історії та правознавства.
Просмотров: 740 | Дата: 05.12.2011 | Комментарии (0)