Головна » 2012 » Вересень » 6 » 1 вересня – День знань.
1 вересня – День знань.
Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це День знань. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв'язку з минулим. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаємо Вам, дорогі друзі, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Зі святом Вас!

У школі відбулася лінійка присвячена Дню знань. На лінійці були присутні педагогічний колектив школи,учні,батьки та гості. Перед уачсниками свята виступив заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики-начальник управління освіти Степко Є.В. та директор школи Базилевський М.В. А ще Микола Васильович святкує сьогодні свій День народження. Учні та вчителі школи вітають директора і бажають йому міцного здоровя ,щастя і творчої наснаги.
Переглядів: 334 | Додав: irynasmirnova