Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 ... 83 84 »

25 травня відбувся звіт директора про роботу школи за 2015-2016 н.р. перед педагогічним колективом та громадськістю.

 

Просмотров: 172 | Дата: 30.05.2016 | Комментарии (0)

У Відкритій першості групи з художньої гімнастики комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 серед учасниць 2009 р.н. Артьомова Ліза, учениця 1-А класу нашої школи здобула ІІ місце. Вітаємо з перемогою!

 

Просмотров: 96 | Дата: 30.05.2016 | Комментарии (0)

16.04.2016 відбулися змагання з футболу на Кубок Дніпра  2007-2008, команда нашої школи зайняла ІІІ місце, найкращим гравцем названо учня 3-В класу Чередник Ілля 

Просмотров: 153 | Дата: 26.05.2016 | Комментарии (0)

Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюче диво – ялинка.
Від мами – і літери, й слово,
І зроблена разом обнова….
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.

18 травня актова зала зібрала всіх охочих і небайдужих, щоб поговорити про найближчу людину для кожного – маму і привітати зі Святом мами прекрасних рідних жінок.

Мати – захист і притулок для дитини, вона її опора і совість. Все, що є у нас найкращого, все від неї, від рідної неньки.

Мама… чи є світі слово більш прекрасне і ніжне? У матері добрі та лагідні руки, найвірніше серце – в ньому ніколи не згасає любов, воно ніколи не залишається байдужим.

На світі так багато  мам, і  в кожній  мамі  є  щось особливе. Але  є у  них  і  загальна  риса –  це неосяжна любов  до  своїх  дітей. Вона  читається  в їх  очах, вона  живе в  їх  серцях.

Мамо! Хай буде світлим кожен твій день. Кожна хвилина. Бо ти не тільки нас породила. Своєю безмежною любов’ю ти навчила нас бути відданими, працелюбними, добрими, милосердними. І не зникне благородство, людяність, поки на світі є матері.

 

 

 
 
 
 
Просмотров: 445 | Дата: 23.05.2016 | Комментарии (0)

17 травня у міському Палаці Молоді відбувся Відкритий кубок фестивалю ДЮП під назвою «Мова безпеки – мова майбутнього».

Учасниками заходу традиційно була команда нашої школи «101»,  а також ЗОШ № 24, № 25, СШ № 3, команди зі шкіл села Леськи та Ірклієва.

Команди у творчій, невимушеній, фестивальній атмосфері продемонстрували, що про безпеку можна розповісти оригінально, дотепно і з гумором.

Учні змагалися у трьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання» та "Влучний ствольщик", використовуючи різноманітні жанри – від дотепного гумору до театральних мініатюр.

Втім, лейтмотивом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, ніж працівники пожежно-рятувальної служби.

Усі учасники міського етапу були нагороджені солодкими подарунками, грамотами, призами від спонсорів та меценатів фестивалю.

Просмотров: 137 | Дата: 23.05.2016 | Комментарии (0)

13-14 травня у таборі «Дахнівська Січ» відбувся фінал міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Джури змагалися у таборуванні, долали туристичну смугу перешкод, змагалися у творчому впоряді, презентували свою художню програму «Ватра», демонстрували підготовленість до надання першої домедичної допомоги (етап «Рятівник»). Всього у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») – 2016 брали участь 96 учнів.

Рій «Литаври» мужньо витримав усі випробування, непогоду, нічну варту. Роївці були достойними суперниками, тож вітаємо їх із почесним ІІІ місцем!

 

 

 

 

Просмотров: 201 | Дата: 17.05.2016 | Комментарии (0)

6 травня у школі був День цивільного захисту. 
Учні  удосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в  екстремальних ситуаціях, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

 

Просмотров: 178 | Дата: 16.05.2016 | Комментарии (0)

Буяють мирно квіти на могилах,
До сонця красного метелики летять.
А ті, кому війна зламала крила,
Ті вічним сном в могилах сплять.

5 травня у школі відбулася лінійка увічнення пам’яті загиблих у рамках Дня пам’яті та примирення в Україні, під час якої учні та вчителі згадали всіх полеглих і живих, хто кожну літеру в слові «Перемога» освячував і ранами, і втратами, і життям… своїм чи побратимів… Згадали всіх, кого в нас відібрала жорстока війна, хвилиною мовчання…

Заростають траншеї, осипаються бліндажі, все менше ветеранів приходить 9 травня до Вічного вогню… А прийде ж день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж залишиться після них? А залишиться Пам'ять, світла пам'ять про незабутніх героїв. Ні в якому разі ми не маємо забувати ту війну…

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир… довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя.

З березня 2014го року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Солдати добровольчих загонів та регулярної армії віддали життя за кожного з нас. Серед них і випускники нашої школи Андрій Терещенко (механік-водій 95ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Сухопутних військ Збройних Сил України) та Олександр Шаповал (Старший лейтенант 74го окремого розвідувального батальйону), пам'ять про яких завжди житиме у стінах нашої школи.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків, братніх могил, меморіалів... Вони – святиня нашої пам’яті.

 
 
 
Просмотров: 171 | Дата: 10.05.2016 | Комментарии (0)

27 квітня учні 5-В класу разом із класним керівником Смірновою Іриною Володимирівною відвідали Художню національну галерею, де їм  провели . Діти із задоволенням переймали навички такого мистецтва. Після кропіткої роботи, кожен зміг похвалитися своїм результатом.

Писанка – це неповторне багатство. Це своєрідний оберіг кожної оселі. Його треба берегти, як безцінний скарб! Нам слід пишатися ним перед усім світом.

Просмотров: 161 | Дата: 29.04.2016 | Комментарии (0)