Головна » 2016 » Травень » 30 » Шкільне дитинство промайнуло, наче пташка, і ось він… випускний
Шкільне дитинство промайнуло, наче пташка, і ось він… випускний

Закінчена казка. Останні слова,
Вручили вже всім атестати.
Це перші життєві дорослі права –
Спішили ж бо всі виростати.

Палають в небі зірочки ліхтарями людської долі, а людина несе у собі світло тієї зірки, під котрою вона народилася. У яскравій та неповторній галактиці нашої школи найяскравішими зірками сяють для нас випускники. Сьогодні у нас  не одна зірка, а цілий зорепад, бо їх 29 – гарячих, енергійних, молодих, веселих.

Минає дитинство... І залишаються від нього тільки звуки, які наближають до класу кроки вчительки, скрип крейди, шум дітвори і аромат квітів… квітів учителям на прощання... Настає світанок, відкрилися двері школи, виходять щасливі випускники… і всі розійдуться по домівках. Назавжди...

Проводжаючи вас, рідна школа дає домашнє завдання на все життя. Пам’ятайте, що кожен із вас – людина. Через все життя пронесіть любов і повагу до своїх батьків. Знайте: там, де впаде сльоза матері, щастя не буде. Сонце сходить тільки там, де вперше ви його побачили.

В добру путь!

Переглядів: 141 | Додав: Ganya