Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: school30ck 
Форум » Шкільне життя » Що Вам подобається в школі, що Вас дратує, що хвилює? » Що для Вас школа? Місце зустрічі друзів чи ....
Що для Вас школа? Місце зустрічі друзів чи ....
yaroslavivnaalДата: Четвер, 07.05.2015, 18:53 | Повідомлення # 16
Рядовой
Група: Пользователи
Статус: Offline
Зараз школу можна назвати моєю другою домівкою. Вона займає значне місце у моєму житті. Саме школа здебільшого визначає мій розклад дня, те, чим я займаюся. Саме у школі я зустрічаю друзів-однокласників, зі шкільних уроків дізнаюся багато нового та цікавого. v

annshevchuk32Дата: Четвер, 07.05.2015, 19:11 | Повідомлення # 17
Рядовой
Школа замає важливе місце в моєму житті, адже саме тут я маю можливість отримати освіту та поспілкуватися з друзями.

mteteryatnikДата: Четвер, 07.05.2015, 19:12 | Повідомлення # 18
Рядовой
Як на мене, то школа №30 чудова. Тут ніколи не буває сумно, завжди проводяться різні свята і заходи. Учні привітні й дружні.Учителі зрозуміло й доступно пояснюють новий матеріал)
v

taffa6969Дата: Четвер, 07.05.2015, 19:29 | Повідомлення # 19
Рядовой
Школа - це те місце, де ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. Школа вчить нас долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. У школі проходить безліч заходів - інтелектуальних, спортивних та розважальних. Саме такі заходи роблять нас дружними, згуртованими. biggrin biggrin

JktДата: Четвер, 07.05.2015, 19:37 | Повідомлення # 20
Рядовой
Наша школа не така ,як інші!
В ній працюють чуйні вчителі, які допомагають та підтримують учнів в різних ситуаціях. Тут можна знайти і хороших друзів з якими можна чудово провести свій час, а згодом подружитися навік. Також багато робить і наше самоврядування, яке допомогає та сприяє в проведенні різних свят і навчальних заходів. А взагалі, хочу побажати рідній 30 школі творчого натхнення, кваліфікованих молодих спеціалістів, талановитих та здібних учнів, процвітання та злагоди!!!!
v up

anzhganzhДата: Четвер, 07.05.2015, 19:51 | Повідомлення # 21
Рядовой
Нашу школу можна назвати найзатишнішою, адже в школі панує, так звана, домашня атмосфера. Тут надзвичайно чуйні та добрі вчителі, чудовий директор та організатор з "перчинкою" biggrin

taniiimurДата: Четвер, 07.05.2015, 20:03 | Повідомлення # 22
Рядовой
Школа завжди була і буде місцем спілкування з найдорожчими для мене людьми.Я учень цієї школи, і вчитися залишилося не довго,мені страшно уявити ,що зовсім скоро ми рідше будемо спілкуватися. sad

freed0m2013Дата: Четвер, 07.05.2015, 20:55 | Повідомлення # 23
Рядовой
Мені дуже подобаеться моя школа cool Тут я здобуваю знання deal

Форум » Шкільне життя » Що Вам подобається в школі, що Вас дратує, що хвилює? » Що для Вас школа? Місце зустрічі друзів чи ....
Сторінка 2 з 2«12
Пошук: